Máte radi hazardné hry a atmosféru, ktoré kasíno ponúka, no nechcete stávkovať? V prípade bonusov bez požiadavky na stávkovanie sa stávkovaniu vyhnete. V prípade týchto bonusov nemusíte dávať pozor na postup pri stávkovaní. Bonusy bez požiadavky na stávkovanie sú skvelá voľba pre začiatočníkov kasín, ktorí si chcú predovšetkým užiť hranie hry.

Najlepšie kasínové bonusy bez stávkových požiadaviek

Prečo vlastne stávkové bonusy nie sú taká skvelá voľba? Na to, aby ste zistili prečo nie sú stávkové bonusy také výhodné, je potrebné ich porovnať s bežnými kasínovými bonusmi. Zvyčajne tie sú viazané na vysoké požiadavky na stávkovanie. Vyplnenie stávok vám v konečnom dôsledku zaberie určitý čas a to znižuje vaše šance na výhru.
Bonusy bez stávkových požiadaviek sú ale presným opakom. Bonusové sumy síce nemusia byť veľmi vysoké, ale všetko čo v takomto kasíne vyhráte, vám bude okamžite vymenené za skutočné peniaze.

Keďže v tomto prípade nie sú potrebné žiadne stávkové požiadavky, tieto bonusy sú vhodné pre hráčov, ktorí začínajú online hazardné hry. Svoje výhry si budete môcť vybrať okamžite, bez toho, aby ste sa museli trápiť rôznymi vecami ohľadom zložitostí výberu.

Výhody bonusov bez požiadavky na stávkovanie

Viete prevziať kontrolu nad vašimi peniazmi a nad vašimi výhrami. O všetkom čo vyhráte sa môžete rozhodnúť ako uznáte za vhodné. Či si to vyberiete alebo to použijete na ďalšiu hru je len na vás. Môžete si vybrať svoje obľúbené hry, nielen tie hry, ktoré majú najlepší percentuálny podiel príspevkov. V tomto prípade máte viacej času na hru a vaše peniaze nie sú pripútané k náročným požiadavkám na stávky, ktoré sa musia v rýchlosti za každú cenu splniť. Pokiaľ chcete získať väčšie bonusy za slušných podmienok, môžete vyskúšať aj výber kasín s nízkymi stávkovými bonusmi.

Bonusy-bez-požiadavky-na-stávkovanieAko si vybrať kasíno s takýmito bonusmi?

V súčasnosti už existuje veľa online stávkových kasínových bonusových stránok, ktoré sú k dispozícii online a niekedy je ťažké sa rozhodnúť ktorá je tá najlepšia. Ak sa bonusy navzájom úzko zhodujú, výber závisí od osobných preferencií každého hráča.

Väčšina hazardných hráčov sa však rozhoduje na základe určitých predpokladov kasín, ktoré sú všetkým hráčom blízke. Vysoký počet slotov a rýchle výbery alebo priateľská podpora je dôležitá pre každého hráča.
Kvalita kasín a bonusy, ktoré ponúkajú, sa líšia. Pretože bonus sa udeľuje pri vytvorení účtu, získate kasínový bonus bez vkladu bez akýchkoľvek stávkových požiadaviek.

Bonus bez požiadavky na stávkovanie pre existujúcich hráčov

Bonusy bez požiadavky na stávkovanie nie sú len pre nových hráčov. Pokiaľ chcete využiť bonusy bez požiadavky na stávkovanie, z existujúceho kasínového účtu nemôžete získať žiadne stávky na vernostné bonusy:

  • Level-up: zarobiť peniaze, žiadne stávky na otočenie
  • Koleso v kasíne: otáčaním kolieska vyhrajte ceny bez stávok. Tieto otočky sa získavajú stávkovaním a postupovaním cez úrovne
  • Body v kasíne: Nakupujete hotovosť, bez žiadnej stávky alebo špeciálne funkcie s vlastnou menou kasína
  • Cashback: získate bonus bez vkladu na vrátenie peňazí na pokrytie niektorých vašich čistých strát.

Aké sú požiadavky na vklady?

Požiadavky na uzatváranie stávok sú známe aj ako požiadavky na hru alebo bonusové hry. Stávkové požiadavky vám povedia, koľko musíte staviť, aby ste si mohli vybrať svoj bonus. Je to spôsob, ako môžu kasína ponúknuť hráčom možnosť vyskúšať si hry a zároveň zabrániť zneužitiu bonusov. Väčšina bonusov prichádza s požiadavkami na stávkovanie, ktoré sa môžu pohybovať od hrania bonusu raz (extrémne nízka) až po stávkovanie sumy vášho vkladu a bonusu 65-krát (šialene vysoká).

Ako sa to celé počíta?

Získate 100% bonus až do 100 EUR s požiadavkou na stávky 50-násobok sumy vášho vkladu a bonusu. Stávkovanie sa začína až po tom, čo je skutočný stav peňazí preč. Predtým, ako si z bonusu môžete vybrať akékoľvek výhry, musíte vsadiť celkovú sumu 10 000 EUR (50 x 200 EUR), pričom použijete iba bonus 100 EUR. Pravdepodobnosť dokončenia stávky na tento druh bonusu nie je vo váš prospech. Z pohľadu hráča sú stávkové požiadavky dosť nepríjemné. Vysoké požiadavky na stávky vám účinne bránia v získaní akejkoľvek výhody z bonusov. Pre skúsených hráčov je stávková požiadavka jedným z najdôležitejších faktorov pri porovnávaní bonusov.

Bonusy-bez-požiadavky-na-stávkovaniePri hľadaní bonusov vo väčšine kasín sú stávkové požiadavky nevyhnutným zlom. Ak chcete úplne vynechať stávky, máte dve možnosti: Držte sa výlučne stávkových bonusov alebo neprijímajte žiadne bonusy.

Ak hráte v kasíne s licenciou pre Slovensko a vyhráte iba pomocou svojho skutočného zostatku peňazí, môžete stratiť bonus a vziať si vklad a výhru v skutočných peniazoch.

Ak ste vyhrali s bonusovými peniazmi, pred výberom musíte splniť stávkové požiadavky.

Online kasína síce radi ponúkajú hráčom atraktívne bonusy a roztočenie zadarmo ako stimuly na prihlásenie a hranie s nimi, čo však jasne neuvádzajú, je to, že ich „bezplatné“ bonusy budú mať stávkové požiadavky a podmienky, ktoré často znemožňujú vybrať akékoľvek výhry.

Bonusy v kasínach a skryté podmienky

Bonusy v kasínach sú skvelou záležitosťou, pretože hráčom dávajú väčšiu hrateľnosť za svoje peniaze a umožňujú im vyskúšať si nové kasíno alebo online slot bez toho, aby museli vyčerpať celý svoj rozpočet. Väčšina kasínových bonusov však podlieha stávkovým požiadavkám a iným skrytým podmienkam, ktoré bránia hráčom v odstúpení od hry získanej z bonusovej hry.

Existujú kasínové bonusy s požiadavkami na stávkovanie až 100x, čo znamená, že by ste si museli stávku bonusu alebo výhru otočiť zadarmo stokrát, aby ste mohli vybrať akúkoľvek výhru. S týmito druhmi bonusov by sa malo zaobchádzať iba ako s demo kreditmi, pretože by bolo prakticky nemožné splniť požiadavky na stávkovanie a stále by zostali výhry v banke na výber.

Hranie obľúbených hier bez zadržania svojich výhier

Zatiaľ čo niektorým hráčom nevadí hrať sa s tým, čo je skutočne „demo kredit“, iní si stále neuvedomujú, aké reštriktívne sú tieto požiadavky na stávkovanie, alebo dokonca že vôbec existujú. Hazardní hráči by každopádne mali byť o týchto veciach informovaní. Nie sú žiadne stávkové kasínové bonusy pre väčšinu hráčov omnoho bezpečnejšie a vhodnejšie. Eliminujú zmätok požiadaviek na stávkovanie z bonusovej hry, čo umožňuje hráčom sústrediť sa na užívanie si svojich obľúbených hier s pokojom v duši, že ak vyhrajú, nebudú mať obmedzené alebo zadržané svoje výhry.

Najlepšie online kasíno bonusy bez stávok

Bonusy bez stávok sú spravidla ťažšie dosiahnuteľné a často neposkytujú toľko „bezplatných“ kreditov, ako sú bonusy s vyššími stávkovými požiadavkami. Aký je však bonus 1 000 GBP so 100-násobným vkladom, ak nemôžete vybrať nič, čo vyhráte? Niektoré kasíno bonusy ponúkajú najlepšiu všestrannú hodnotu z hľadiska ponuky, platformy, rozmanitosti hier, použiteľnosti a možností bankovníctva.

Existujú aj kasína s nízkymi stávkovými bonusmi, ktoré obsahujú niektoré skutočne dobré bonusy s požiadavkami na stávky už od 10x, 5x a dokonca aj 1x. Tieto nízke požiadavky na stávkovanie vo všeobecnosti znamenajú, že kasíno si môže dovoliť rozdať viac bezplatných otočení alebo bonus s vyššou hodnotou, ale v rámci prijateľného rozsahu požiadavky na stávkovanie, ktorý by hráčom umožnil odísť aspoň s niektorými, ak nie všetkými, z ich stávok výhry.

Záver

Bonusy v kasínach sú v súčasnosti ich nevyhnutnou súčasťou. Kasína tak vedia prilákať nových hráčov a skúsení hráči sa im takisto veľmi potešia. Je však dôležité dať si pozor na to, či bonusom rozumiete správne a hlavne pre začiatočníkov môžu byť podmienky o ktorých sa v kasínach priamo nehovorí značným problémom. Preto je dôležité, aby vždy boli všetci hráči hneď od začiatku informovaní o svojich možnostiach a neboli v prípade nejasností nemilo prekvapení. Bonus bez vkladu je jeden z veľmi zaujímavých bonusov, hoci často krát si začiatočnícki hráči tento bonus až tak neuvedomujú. Pokročilí hráči však tento bonus veľmi radi využívajú a pre nich je jedným zo znakov kvalitného kasína.