Paysafe card

Paysafe card

Paysafe card je skvelá možnosť ak sa chystáte anonymne vkladať do online kasína svoje peniaze, ktoré si nevyžaduje kryptomeny. Existuje veľa výhod použitia Paysafe card čo sa týka vkladania peňazí do vašej obľúbenej hazardnej platformy a mnohé z nich sú jedinečné práve pre tento spôsob platby:

  • Vklady sú úplne anonymné
  • Pri používaní v online kasínach sa neplatia žiadne poplatky
  • Zostatok na vašom účte sa okamžite doplní
  • Táto služba je jednoduchá a ľahko použiteľná
  • Môže to byť skvelý spôsob, ako sledovať svoj rozpočet

Ako vložiť svoje peniaze prostredníctvom Paysafe card do online kasína

Systém funguje vydaním 16-ciferného kódu PIN, ktorý potom zadáte pri platbe online. Ak chcete získať jeden z týchto kódov, môžete platiť prostredníctvom internetu alebo nájsť miestny obchod pomocou ich webových stránok. Keď to urobíte, ste pripravení začať hrať v online kasíne s Paysafe card.

Prejdete na vkladovú stránku vybraného portálu, vyberiete možnosť Paysafe card a zadáte sumu, s ktorou by ste chceli hrať. Pred dokončením platby musíte ešte zadať jedinečný 16-ciferný kód. Prostriedky sa potom vložia na váš účet v priebehu niekoľkých sekúnd, aby ste ich mohli použiť na tú najlepšiu zábavu v kasíne online.

Čo to vlastne Paysafe card je?

Paysafe card je európska premiérová predplatená metóda online vkladu, ktorá bola založená v roku 2000. Tento spôsob platby sa často používa v online hazardných hrách. Na rozdiel od iných predplatených možností, ktoré vyžadujú kreditnú kartu, debetnú kartu alebo bankový účet na načítanie predplatenej karty, táto možnosť umožňuje hráčom použiť hotovosť na načítanie prostriedkov na ich predplatenú kartu, ktoré potom môžu byť prevedené na účet online kasína. Paysafe card má ústredie v Rakúsku. Paysafe card má právne zastúpenie v 31 krajinách po celom svete.

Kasína Paysafe card

Hlavnou nevýhodou Paysafe card je, že ju nemožno použiť na výbery v online kasínach, takže všetky vaše výbery budú pripísané bankovým prevodom alebo iným nominovaným spôsobom platby. Paysafecard ponúka telefonickú a e-mailovú zákaznícku podporu. Často kladené otázky sú zodpovedané v niekoľkých jazykoch v časti „Informovať“ na ich webových stránkach. Vo väčšine krajín spoločnosť ponúka na podporu bezplatné telefónne číslo.

Výhody a nevýhody Paysafe card

Ďalšou významnou výhodou je, že Paysafe card má mobilnú aplikáciu, ktorá je k dispozícii v obchode App Store pre iOS aj v obchode Google Play pre Android. V rámci aplikácie sa môžete prihlásiť do svojho účtu a sledovať svoje aktuálne dostupné prostriedky alebo prezerať svoje posledné transakcie. Nevýhodou je , že Paysafe card neponúka žiadnu úverovú možnosť. Hráči môžu použiť iba množstvo kreditov, za ktoré platia. Aj keď to niektorí skutočne považujú za nevýhodu, pre iných sa to môže ukázať ako výhoda, pretože stanovuje limit na množstvo peňazí, ktoré môžu minúť.

Kasína a používanie Paysafe card

V súčasnosti podporuje Paysafe card viac ako 3 500 webových stránok vrátane niekoľkých kasín. Ak hráte v online kasíne, ktoré akceptuje kartu Paysafe card, jednoducho zadáte 16-ciferný kód PIN a vaše prostriedky sú okamžite k dispozícii na tomto webe.

Záver

Paysafe card je v súčasnosti veľmi používaná metóda v kladov a výberov nielen v online kasínach. Táto možnosť má veľa výhod. Paysafe card sa veľmi ľahko používa a ak ste ešte túto metódu platieb nepoužívali, určite si na ňu rýchlo zvyknete. Samozrejme, že metóda je právne upravená a táto možnosť platieb sa využíva po celom svete.

Relevant news