Skrill

V priemysle online hazardných hier existuje niekoľko dobre známych a široko používaných platobných možností. Jednou z najvyužívanejších platobných metód v online hazarde je  Skrill. Táto elektronická peňaženka, predtým známa ako Moneybookers, funguje už dlhodobo a je povestná ako rýchla, pohodlná a bezpečná metóda prevodu peňazí do a z online kasín.

V prípade, že máte záujem zahrať si niektorú z kasínových hier v online kasíne, tak si určite budete musieť vybrať vhodnú platobnú metódu k uskutočneniu vkladu aj výberu späť z herného účtu. Internetová peňaženka Skrill je jedna z najobľúbenejších platobných metód. Okrem toho si môžete byť istí, že túto platobnú metódu nájdete vo väčšine dnešných online kasín. Občas sa môžete stretnúť aj s vkladovým bonusom, ktorý je špeciálne určený len pre platby pomocou Skrill.

Elektronická peňaženka, ktorá bola založená v Spojenom kráľovstve v roku 2001 pod názvom „Moneybookers“, bola pred niekoľkými rokmi rebrandovaná na Skrill. Skrill v zásade ponúka rovnaké služby ako Moneybookers, ale v súčasnosti sú dosť vylepšené. Ako spoločnosť poskytujúca peňažné služby poskytuje Skrill svojim klientom rozsiahlu škálu finančných služieb prostredníctvom internetu. Je zjavné, že Skrill nie je pre svet online kasín cudzí, a to pravdepodobne vďaka svojej bezpečnosti a ochrane. Ukázal sa, ako jedna z najpriaznivejších platobných metód, ktoré klienti používajú na prevod svojich finančných prostriedkov.

Elektronická peňaženka Skrill poskytuje svojim klientom možnosť ukladania údajov o ich bankových kartách na ich účet Skrill. Ak sa navyše rozhodnete využívať túto službu, budete si môcť na tento svoj účet ukladať aj peniaze. Vďaka skutočnosti, že máte všetky svoje bankové informácie na jednom mieste, budú vaše online vklady a výbery do a z kasín online oveľa jednoduchšie ako doteraz.

Prečo používať Skrill v online kasínach?

 • Používaním Skrill budete môcť vykonávať vklady rýchlo a jednoducho;
 • Používanie tohto platobného systému vám umožňuje využiť bonus online kasína;
 • Pri používaní Skrill v online kasíne sa zachováva ochrana osobných údajov;
 • Môžete uskutočňovať všetky druhy platieb v online kasínach, vklady aj výbery.

Založte si účet Skrill

Skrill prijíma 40 rôznych mien a je dostupná v 200 krajinách

Skrill prijíma 40 rôznych mien a je dostupná v 200 krajinách.

Ak si chcete založiť účet Skrill, musíte prejsť na webovú stránku Skrill a kliknúť na odkaz „Otvoriť bezplatný účet“. Keď to urobíte, prejdete na stránku registrácie. Potom musíte zadať všetky príslušné informácie o karte, ktorú chcete pripojiť k svojmu Skrill účtu. Keď potvrdíte svoju registráciu v spoločnosti Skrill e-mailom, môžete začať. Spravidla bude potrebné uviesť váš e-mail, meno, priezvisko, dátum narodenia.

Prejdite na stránku vkladu online kasína

Ďalej musíte nájsť stránku cez ktorú uskutočníte vklad na webe online kasína ktoré ste si vybrali, a v jeho ponuke si vyberiete „Elektronické peňaženky“. Všeobecne možno povedať, že pravdepodobne uvidíte asi tri elektronické peňaženky. K nim samozrejme patria Skrill, PayPal a Neteller. Ak chcete použiť Skrill, kliknete na tlačidlo prislúchajúce k tejto elektronickej peňaženke.

Bezpečnosť a zabezpečenie v online kasínach

Obrovskou výhodou používania Skrillu v online kasínach je skutočnosť, že spôsob platby je vysoko bezpečný. Používateľom tejto konkrétnej možnosti platby sa na zabezpečenie ich osobných údajov ponúka dvojfaktorové overenie a každá uskutočnená transakcia je prísne chránená proti podvodným jednaniam poskytnutím plne zaručeného šifrovania s maximálnou bezpečnosťou. Okrem toho má Skrill povolenie od Financial Conduct Authority (FCA), ktorý reguluje viac ako 56 000 spoločností poskytujúcich finančné služby vo Veľkej Británii. Ak sa teda rozhodnete používať Skrill, môžete si byť istí, že má určite špičkové bezpečnostné prvky, ktoré chránia všetky informácie ich zákazníkov.

Výhody používania Skrillu v online kasínach

 • Vaše osobné údaje sú uchovávané v súkromí.
 • Takmer okamžitý prístup k vašim finančným prostriedkom.
 • Prijíma 40 rôznych mien a je dostupná v 200 krajinách
 • Používatelia Skrillu môžu v niektorých online kasínach získať bonus naviac
 • Zákaznícka podpora je k dispozícii nepretržite.
 • Vynikajúce bezpečnostné opatrenia.

Nevýhody používania Skrillu v online kasínach

 • Za vklady a výbery sa môžu účtovať malé poplatky.

Relevant news