Vkladový bonus je veľmi častý spôsob ako prilákať do kasína viac hazardných hráčov a slúži predovšetkým na propagáciu kasína. Tento typ bonusu sa udeľuje hráčom na použitie s ich ďalším vkladom. Bonus za vklad je väčšinou vyšší u nových zákazníkov a postupne jeho hodnota klesá. Väčšinou vkladový bonus je vyjadrený napríklad ako „100 % vkladový bonus do 100 €“. Znamená to, že kasíno priradí váš vkladový bonus k 100% vášho vkladu, až do maximálnej výšky 100 €. Niektoré kasína ponúkajú na prvé vklady bonus 150 alebo dokonca 200%.

Ako vkladový bonus funguje?

Vkladový bonus funguje tak, že najskôr musíte o vkladový bonus požiadať a kasíno vám prostriedky priradí až do výšky vyjadrenej bonusom. Hneď po priradení bonusu budete môcť hrať s novou hodnotou na vašom kasínovom účte.

V online kasínach to bežne funguje tak, že nemôžete vybrať svoje bonusové prostriedky až kým nesplníte stávkové požiadavky a podmienky jednotlivých kasín. Tie podliehajú bonusovým podmienkam vo vašom konkrétnom online kasíne.

Hneď ako splníte podmienky a požiadavky kasína, môžete hotovosť vybrať a takisto výhry ľubovoľným spôsobom. Váš hotovostný zostatok po splnení podmienok si vždy môžete vybrať akýmkoľvek spôsobom, ale pokiaľ si ho vyberiete skôr ako sa váš bonus zmení na hotovosť, nesplatené sumy bonusu vám vždy prepadnú. Preto je dôležité pri tomto type bonusu dbať na podmienky jednotlivých kasín a v prvom rade na stávkové požiadavky.

Bonus za prvý vklad

Najčastejšie tento typ bonusu zodpovedá hodnote vkladu hráča 100% alebo viac. Väčšinou v online kasínach je tento bonus pre nových zákazníkov kasín vyšší ako pri ďalších vkladoch, pretože kasína sa takýmto spôsobom snažia prilákať nových zákazníkov a je to z dlhodobého pohľadu pre kasína veľmi výhodné.

Bonus bez vkladu

Niektoré online kasína tiež dávajú hráčom „bonus bez vkladu“. Bonus bez vkladu je určený predovšetkým na prilákanie nových hráčov, je to však ale aj skvelý spôsob ako môžu skúsení hráči vyskúšať iné kasíno ako už používajú a vyskúšať si hrať v ňom nové hry.

Čo by ste si pri registrácii v online kasíne s týmto bonusom mali tiež všimnúť

Je dôležité dbať na časový limit. Bonusové peniaze môžete staviť len v určitom období a máte na to časový limit, napríklad 7 dní. Ďalšia vec sú oprávnené hry v kasíne. Staviť sa v hracích automatoch sa väčšinou môžete na 100 percent, samozrejme aj v tomto prípade sú výnimky ako napríklad automaty na jackpot a iné špeciálne automaty. Avšak stolové a živé hry sa väčšinou nestávkujú. Maximálne stávky znamenajú to, že pri uzatváraní stávok môžete často stávkovať maximálne 5 EUR na jednu rotáciu. Odporúčame vám prečítať si zmluvné podmienky vždy keď idete hrať kasínovú hru v online kasíne . Je to pre vás veľmi dôležité aj preto, že okrem stávkových požiadaviek existujú aj iné požiadavky v jednotlivých kasínach.

Ako si vybrať vhodné kasíno vzhľadom na vkladové bonusy?

Pred výberom bonusu je dôležité si pri každom kasíne uvedomiť niekoľko vecí. Väčší bonus neznamená vždy to lepšie. Dôležitá je suma na vloženie a musíte sa rozhodnúť koľko teda plánujete do online kasína vložiť. Keďže bonus za prvý vklad je väčšinou najlepší bonus, ktoré kasína ponúkajú, je škoda nevyužiť túto príležitosť a preto je najlepšie keď si vyberiete kasíno, ktoré ponúka až ten maximálny bonus. Čiže keď vložíte do kasína 100 euro, je pre vás najlepšie vybrať si kasíno, ktoré ponúka minimálne 100 percentný bonus, čiže získali by ste ďalších 100 euro. Samozrejme, že existujú kasína, ktoré ponúkajú aj väčší vstupný bonus.

Stávkové požiadavky pri vkladových bonusoch

Dajte si pozor na to, či musíte staviť bonusové peniaze samostatne alebo bonusové peniaze spolu s vašimi vlastnými peniazmi. Pokiaľ je požiadavka na stávkovanie prehnaná a neprimeraná, ani vysoký bonus nemusí byť až taký dobrý. Tiež je dôležité všimnúť si v konkrétnom kasíne v ktorom chcete hrať hry, či práve toto kasíno povoľuje hrať sloty od poskytovateľa, od ktorého sa hry chystáte hrať. Len čo si vyberiete svoje kasínové stránky, nezabudnite znova skontrolovať stávky a podmienky, ktoré sú uvedené konkrétnym kasínom. Stáva sa totiž, že niektoré kasína menia podmienky veľmi často.

Kasínový vkladový bonus – Ako ho vypočítať

Vkladové-bonusyAk chcete vedieť koľko vkladať, aby ste získali maximálny bonus, existuje jednoduchý vzorec. Beriete maximálny možný bonus a vydelíte ho percentom, ktoré sa po prvom čísle rozdelí na desatinné miesta. Najlepšie je to vysvetlené na príklade Bonus za prvý vklad zodpovedá vášmu vkladu s 200% až do 50 €. Keď vložíte 50 EUR, kasíno potom pridá k vášmu zostatku ďalších 100 EUR, čo znamená, že môžete začať hrať so 150 EUR na svojom kasínovom účte. Prvé peniaze, ktoré používate, sú váš vklad (50 EUR zo 150 EUR zostatku), ak sa vám nebude dariť a zostatok klesne pod 100 EUR – váš vklad sa musí vynaložiť a budete pokračovať v hraní so svojimi bonusovými peniazmi. S požiadavkou na stávkovanie na x35 je bonusová suma, čo znamená, že pred výberom výhier musíte otočiť 35 * 100 EUR = 3500 EUR. Ak budete mať šťastie a hneď začnete vyhrávať, výbery môžete uskutočniť kedykoľvek.

Bonus za vklad do kasína – Mám ho odmietnuť?

Väčšina kasín dnes poskytuje vkladový bonus automaticky po uložení. Aby ste mohli odmietnuť bonus za vklad v kasíne, musíte sa pred začiatkom hry obrátiť na podporu, aby ste mohli byť informovaní, ako tento bonus môžete odmietnuť. Ak začnete hrať, bonus už nemôžete odmietnuť. Pre kasína, ktoré používajú bonusové kódy, je zamietnutie bonusu za prvý vklad spravidla jednoduchšie. Stačí zadať bonusový kód a vkladový bonus nebude po vašom vklade pripísaný na váš účet. Väčšina kasín však už nevyužíva bonusové kódy.

Prečo by ste sa vlastne mali rozhodnúť nevyužiť bonus za prvý vklad?

Niektoré kasína s bonusom za prvý vklad budú obsahovať klauzulu, ktorá obmedzuje, koľko môžete skutočne získať z bonusu. Napríklad v rámci zmluvných podmienok môžete vidieť niečo ako „Maximálna výberová suma je 100 EUR“. To znamená, že v reálnych peniazoch môžete vyhrať iba 100 EUR. Všetky výhry, ktoré prekročia túto sumu vám budú odobraté.

Obmedzený výber hier Vkladové-bonusy

Možno tiež zistíte, že váš vkladový kasínový bonus je možné použiť iba na niekoľko hier. Je to preto, že niektoré weby obmedzujú svoju ponuku, ktorá je k dispozícii. Čokoľvek zo 100 kasínového bonusu, 200 kasínového bonusu alebo vyššieho by znamenalo hranie rovnakých automatov počas dlhšieho obdobia.

Stávkové limity

Jedna veľmi dôležitá vec, na ktorú si treba dať pozor je maximálny stávkový limit. Vo väčšine prípadov je to 5 EUR – to znamená, že na splnenie stávkových požiadaviek môžete staviť najviac 5 EUR na jedno otočenie na jeden slot. Ak náhodou stávkujete viac ako 5 EUR, aj keď je to len na jedno otočenie, kasíno bude mať dôvod na odstránenie bonusu a všetkých výhier, ktoré ste z neho dosiahli.

Ak nie ste spokojní s týmito podmienkami, odporúčame vám zvoliť si iný bonus za prvý vklad.

Záver

Hoci vkladové bonusy sú veľkým lákadlom pre nových hráčov ale aj pre skúsených hráčov je nevyhnutné dať si pozor na mnohé konkrétne veci v jednotlivých kasínach. Určité veci ohľadom bonusov ostávajú všade rovnaké, no niektoré veci sa líšia v závislosti od konkrétneho kasína. Každé kasíno má aj svoje vlastné podmienky, ktoré nemusia byť rovnaké ako pri iných kasínach. Niektoré kasína svoje podmienky často krát aj upravujú a preto je vždy potrebné ešte pred svojim vkladom zistiť všetky podmienky, aby ste o svoje peniaze neprišli. Každopádne vkladový bonus je veľmi zaujímavý bonus, ktorý vie potešiť všetkých hazardných hráčov. Vždy si prečítajte zmluvné podmienky, aby ste mali istotu ako to v konkrétnom kasíne prebieha a aké sú vaše šance výhry.